Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

4WD GÖVDESİ

4WD GÖVDESİ
Yeni KARGO BEDAVA
4WD GÖVDESİ
3.628,88TL
KDV Hariç: 3.024,07TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 1557002900581
Ücretsiz Kargo
750 TL Üzeri Tüm Türkiye için Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
Ürünleriniz Aynı Gün Kargo'da
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
Özel Ambalajlama
Zarar Görmeyecek Şekilde Paketlenir.

KULLANILDIĞI TRAKTÖRLER:

 

4WD GÖVDESİTARLA SERİSİ  >  HAŞMET 110 > 
TARLA SERİSİ  >  HAŞMET 110 LÜKS CRD (DEUTZ) > 
TARLA SERİSİ  >  HAŞMET 110 LÜKS CRD (PERKİNS) > 
TARLA SERİSİ  >  KIYMET 90 > 
TARLA SERİSİ  >  KIYMET 90 - 537 LS > 
TARLA SERİSİ  >  KUDRET 100 > 
TARLA SERİSİ  >  KUDRET 100 LÜKS CRD (DEUTZ) > 
TARLA SERİSİ  >  NİMET 70 > 
TARLA SERİSİ  >  SERVET 80_3 > 
TARLA SERİSİ  >  SERVET 80_4 > 
TARLA SERİSİ  >  SERVET 85 > 
TARLA SERİSİ  >  NİMET 75 LÜKS > 
MEYVECİ SERİSİ  >  KISMET 55m > 
MEYVECİ SERİSİ  >  BEREKET 65m > 
MEYVECİ SERİSİ  >  NİMET 70 M > 
MEYVECİ SERİSİ  >  SERVET 80.3 M > 
MEYVECİ SERİSİ  >  SERVET 80.4 M > 
MEYVECİ SERİSİ  >  KIYMET 95 M LÜKS >

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları kural olarak Alıcı’ya aittir. Satıcı, Web Sitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Satıcı’ya ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılmakla birlikte, Yönetmelik gereğince, teslimat süresi, Alıcı tarafından sipariş edilen ürünün ödemesinin yapılmasından itibaren 30 (otuz) günü geçemez.  

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Satıcı tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

 

CAYMA HAKKI ve İADE

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Web Sitesine girerek, Hesabım>Mevcut Sipariş>Siparişlerim üzerinden "İade Et" bağlantısına tıklayarak kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Alıcı, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Alıcı iade edeceği malı Satıcı’ya Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderdiği sürece, iade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Alıcı’nın iade edeceği malı Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde, iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Satıcı’nın iade için belirttiği kargo firması aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi