Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

OTOMATİK DÜMENLEME

OTOMATİK DÜMENLEME
KARGO BEDAVA
OTOMATİK DÜMENLEME
172.700,88TL
KDV Hariç: 143.917,40TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: Y09926
Ücretsiz Kargo
750 TL Üzeri Tüm Türkiye için Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
Ürünleriniz Aynı Gün Kargo'da
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
Özel Ambalajlama
Zarar Görmeyecek Şekilde Paketlenir.

 

Sezgisel YAZILIMLI T100 TABLET

4G modem. Bluetooth. WIFI ve CORS ile bağlantı kurmak veya çalışma bilgilerini dijital çiftliğinize yüklemek çok kolaydır.

Çok dilli yazılıma ve net grafik arayüzüne sahip 10.1 inç ekran. tüm yaygın çiftçilik işlemlerini yürütmek için idealdir.

 

EMS2 ELEKTRİK MOTORU

EMS2. elektrik motorunu ve ECU’yu kararlı ve yüksek tork üretebilen sağlam bir sisteme entegre eder.

Kurulumu ve bakımı oldukça kolaydır.  Tüm çiftçiler için erişilebilir bir çözüm haline getirir.

Düşük gürültü. düşük ısı. düşük hata payı ve yüksek doğrulukla çalışır.

 

R70 GNSS ALICI

Çoklu CAN bağlantı noktaları. seri bağlantı noktaları. Bluetooth. 4G modem ve hatta yerleşik UHF radyo modemi dahil olmak üzere geliştirilmiş yerleşik bağlantı sağlar.

Ağlardan veya UHF radyo istasyonlarından RTK düzeltme kaynaklarıyla çalışma imkanı sunar.

 

HD Kamera

Çalışma ortamınıza gerçek zamanlı HD monitör

Araca monte bir tablet olarak T100. çok yönlü araçlara uygun seri bağlantı noktası. CAN BUS. USB gibi çok sayıda arabirimle donatılmıştır. 4G/Wifi/Bluetooth/Ethernet’i destekleyen T100. kullanıcılar için esnek veri aktarım yöntemi sunar.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları kural olarak Alıcı’ya aittir. Satıcı, Web Sitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Satıcı’ya ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılmakla birlikte, Yönetmelik gereğince, teslimat süresi, Alıcı tarafından sipariş edilen ürünün ödemesinin yapılmasından itibaren 30 (otuz) günü geçemez.  

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Satıcı tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

 

CAYMA HAKKI ve İADE

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Web Sitesine girerek, Hesabım>Mevcut Sipariş>Siparişlerim üzerinden "İade Et" bağlantısına tıklayarak kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Alıcı, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Alıcı iade edeceği malı Satıcı’ya Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderdiği sürece, iade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Alıcı’nın iade edeceği malı Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde, iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Satıcı’nın iade için belirttiği kargo firması aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi