Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

GLADIATOR PLUS + TRANSMİSYON VE HİDROLİK YAĞI 15 KG (17 LT)

GLADIATOR PLUS + TRANSMİSYON VE HİDROLİK YAĞI 15 KG (17 LT)
KARGO BEDAVA
GLADIATOR PLUS + TRANSMİSYON VE HİDROLİK YAĞI 15 KG (17 LT)
2.582,69TL
KDV Hariç: 2.152,24TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: Y03928
Ücretsiz Kargo
750 TL Üzeri Tüm Türkiye için Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
Ürünleriniz Aynı Gün Kargo'da
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
Özel Ambalajlama
Zarar Görmeyecek Şekilde Paketlenir.

 

- ERKUNT ŞANZIMAN YAĞI -10W30 ŞANZIMAN YAĞI -15KG (17LT)

 

Tanımı
İş makineleri ve traktörlerin transmisyon ve hidrolik sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş SAE 10W-30 viskozite sınıfında üstün kaliteli bir yağdır. Bileşiminde bulunan yüksek kaliteli baz yağlar ve modern katık kompozisyonu sayesinde. yağ banyolu fren sistemlerinde (wetbrake) ve güç aktarma ünitelerinde (power lake off) sessiz ve sorunsuz çalışır. İçeriğindeki aşırı basınç (EP) katıkları sayesinde en ağır koşullarda bile aşınmaları önler. 

Kullanıldığı Yerler

İş ve tarım makinelerinin transmisyon. hidrolik sistem. aktarma üniteleri. yağ banyolu fren sistemlerinde kullanılır. STOU ve UTTO tip yağ tavsiye eden OEM üreticilerinin şartnamelerini karşılar. 


Özellikleri ve Faydaları

Üstün sürtünmeyi azaltıcı katık sayesinde fren sistemlerinde sessiz çalışmayı sağlar.
Aşınmaya. oksidasyona. köpürmeye karşı son derece dayanıklıdır.
Yüksek kavrama özelliği sayesinde düzgün güç iletimi sağlar.
En ağır çalışma şartlarında tortu ve depozit oluşumunu önler.
Yeni katık teknolojisi sayesinde transmisyonlardaki aşınma ve kırılmaları engellerler.
Sızdırmazlık elemanları ve standart conta malzemeleri ile mükemmel uyumludurlar.
Kullanıldıkları sistemlerde ekipman ömrünü uzatır. bakım masraflarını azaltır.

Tipik Özellikler*

SAE Viskozite Sınıfı  
Yoğunluk. @ 15°C kg/m3ASTM 40520.882
Parlama Noktası COC. 0°CASTM D 92224
Kinematik Viskozite
40 °C' de mm²/s
100 °C' de mm²/s
ASTM D 44567.3
10.4
Viskozite İndeksi ASTM D 2270141
Akma Noktası. °C ASTM D 97-39


* Değerler üretimden üretime farklılıklar gösterebilir.

NOT: Bu ürün power shift sistemi olan transmisyonlarda kullanılmaktadır.

TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Malın teslimat masrafları kural olarak Alıcı’ya aittir. Satıcı, Web Sitesi’nde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse teslimat masrafları Satıcı’ya ait olacaktır.

Malın teslimatı; ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılmakla birlikte, Yönetmelik gereğince, teslimat süresi, Alıcı tarafından sipariş edilen ürünün ödemesinin yapılmasından itibaren 30 (otuz) günü geçemez.  

Herhangi bir nedenle Alıcı tarafından mal veya hizmetin bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal veya hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Malın Satıcı tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat Alıcı tarafından teslim alınmasından önce Alıcı tarafından yapılan sipariş iptallerinde kargo bedelinden Alıcı sorumludur.

Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’yı bilgilendirecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

 

CAYMA HAKKI ve İADE

Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, mal satışına ilişkin işlemlerde teslimat tarihinden itibaren, hizmet satışına ilişkin işlemlerde satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Alıcı, malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Alıcı, cayma hakkını Web Sitesine girerek, Hesabım>Mevcut Sipariş>Siparişlerim üzerinden "İade Et" bağlantısına tıklayarak kullanabilir. Alıcı’nın ilgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermesi gerekmektedir. Mal ile beraber faturasının, malın kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarları, mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Alıcı, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Alıcı iade edeceği malı Satıcı’ya Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderdiği sürece, iade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Alıcı’nın iade edeceği malı Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde, iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir.

Alıcı’nın cayma hakkını kullanmasından itibaren 14 (on dört) gün içerisinde (malın Satıcı’nın iade için belirttiği kargo firması aracılığıyla geri gönderilmesi kaydıyla), Alıcı’nın ilgili mal veya hizmete ilişkin Satıcı veya Aracı Hizmet Sağlayıcı’ya yaptığı tüm ödemeler Alıcı’ya satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden iade edilecektir. Kredi kullanılarak yapılan alışverişlerde, cayma hakkının usulüne uygun kullanıldığı durumlarda ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi